• Новак
Megalucky за полнење за Motorola G Чиста 2021 Паричникот Торбичка Случај за Жени, Девојки, Секси Усни со Куршум СТП Кожа Случај со Folio Флип, Стојат Функција со врвка за околу Рак

Megalucky за полнење за Motorola G Чиста 2021 Паричникот Торбичка Случај за Жени, Девојки, Секси Усни со Куршум

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Компатибилен Телефон Модел : Мото G Чиста 2021 / Мото G Моќ 2022. Екран Заштитник НЕ е вклучен!!.Направени од високо-одделение синтетички кожа СТП и мек, флексибилен силикони TPU.На високо-одделение СТП има нежен допир, силна затегнувачка сила, прашина-доказ, анти-капка, и печатење отпечатоци.Телефонот случај обезбедува 360° заштита.На силиконски TPU е еластична и носат-отпорни, и може целосно да се заврши на телефон за да избегнете паѓање и гребење.На кожа случај усвојува магнетна привлечност функција и не е лесно да се олабават.Картичка и монета чанта се погодни за секојдневна шопинг потрошувачка.Флип може да се користи како мобилен телефон држачот за гледање видеа и видео разговори.Мулти Функција.Врвка за околу рака држи телефонот случај паричникот цврсто околу вашата рака, за да се избегне губење кога шопинг или се случува надвор.Тоа е, исто така, солза-отпорни, анти-нула и анти-отпечатоци од прсти.Боја : секси усни со куршум.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката