• Новак
Revoshop Удар Ѕид Агол Бања Полици Полица Со Кука Бања Прибор Шампон Туш Полица Носителот Складирање Рек Организатор - сина

Revoshop Удар Ѕид Агол Бања Полици Полица Со Кука Бања Прибор Шампон Туш Полица Носителот Складирање Рек Организатор

DEN 657.60
Производот е достапен

Достапност

Удар Ѕид Агол Бања Полици Полица Со Кука Бања Прибор Шампон Туш Полица Носителот Складирање Рек Organizer100% Бренд New Material : Plastic Item број : 465963-465966 Color : како picture Package : 1pc Size : 26*10*6cm Conversion : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 inches Warm Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично,може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1cm различни,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката