• Новак
Списанието се Печати ад: 1960 Jack Daniels Стари Нема 7 Тенеси Виски,Чипови Уште Летаат во Шупливи за ние го Прават нашите Сопствени Јаглен Правилно да се избалансираат Џек

Списанието се Печати ад: 1960 Jack Daniels Стари Нема 7 Тенеси Виски,Чипови Уште Летаат во Шупливи за ние го Прават

DEN 382.80
Производот е достапен

Достапност

Оригиналот на 1 страница црна Може да има светлина работ носат или помали светлина хартија несовршености.НЕ ПОНУДА ЗА АЛКОХОЛ.Atención Esta es una impresión revista de, не una botella де licor.Изборот рекламирање; Подготвени за обликување.Кампањата Година : 1960 Година, Џек Даниел Дестилерија, Lynchburg TN, Lem Motlow Поединец.НЕ ПОНУДА ЗА АЛКОХОЛ.Оригиналниот гроздобер 1 страница црно-бела списание реклама.Не постер или препечатуваат.Може да има светлина работ носат или помали светлина хартија несовршености.Atención Esta es una impresión revista de, не una botella де licor.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката