• Новак
diymore 5PCS TM1637 0.56 Бели LED Дисплеј Дигитални Цевка Децимални Точки 7 Сегменти 6-Цифрен Екран Модул Сериски Возачот

diymore 5PCS TM1637 0.56 Бели LED Дисплеј Дигитални Цевка Децимални Точки 7 Сегменти 6-Цифрен Екран Модул Сериски

DEN 2227.20
Производот е достапен

Достапност

Екранот има децимални точки, како на фотографијата е прикажано.Конекција модул 2-пински дигитален I / O. За Arduino користите библиотеката : TM1637.h.Боја : Зелена, Сина, Црвена, Бела, Жолта(Опционално).Спецификации : 1.За библиотека употреба : TM1637.h 2.Екранот има децимални точки, како на фотографијата е прикажано. 3.Насловот иглички кои доаѓаат без лемење 4.Не за ESP8266 5. Боја : Зелена/Блу/Red/Бела/Жолта/ Mixcolored(Изборен) Пакет се Вклучени : 5*Бела 6-Цифрен LED 0.56"" 7 Сегменти Цевка Екранот TM1637 Модули.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката