• Новак
Нова Рамнотежа Деца' се Свежи Пена, Брза V1 Чипка-up Работи за Чевли

Нова Рамнотежа Деца' се Свежи Пена, Брза V1 Чипка-up Работи за Чевли

DEN 492.48
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 50% Синтетички, 50% Мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Лесен и Cushioned Работи Чевли за Деца : Овие деца' чевли функција Свежи Пена midsole тапацир, која е прецизност-конструиран за да се испорача на ултра-cushioned, лесни возење.Квалитетот Гумени Outsole : Овие удобно деца " водење чевли се изградени врз трајни гума outsoles да обезбеди солидна база и многу поддршка за on-the-go деца.Децата' Трчање Со Голем Одговара : На горен дел на овие чевли функција не-шие материјал апликација за елегантни се вклопуваат и се чувствуваат, плус синтетички и решетката конструкција за флексибилност и breathability.Идеален за Многу намени : Дали имате иднина про спортист на вашите раце, или малку оној кој само сака да работат, да играат и да уживате часа на забава, овие работи чевли за деца се идеален избор.Модерен, Стилски Дизајн : Во совршен спој на модата и функција, овие спортски чевли се обезбеди одличен изглед кои ќе ве стил-свесни младите и идни спортисти слично.Елегантни, standout стил ги исполнува спортски перформанси во кул изјава парче на обувки.Новиот Биланс на Свежо Пена, Брза v1 деца "водење чевли е удобно и стилски пар на деца' перформанси чевли кои ќе го направат вашиот дете завидувам на сите свои пријатели во училиштето или на игралиште.Со елегантни инженерните синтетички/mesh горниот и кадифен Свежи Пена midsole тапацир, вашиот малку може лесно да се носат овие чевли на целиот ден, долг без страв од замор, болки во нозете на крајот на денот.Овие Нова Рамнотежа деца " водење чевли се совршен микс на модата и функција, кој на тренд, префинета изгледа дека дури и повеќето остроумниот младо едноставно ќе љубов – додека амортизирање и поддршка произведени од Свежо Пена midsole и гумени outsole е токму она што секој родител е во потрага за.Па, дали вашето дете е атлетска ѕвезда во изработка, или само сака да трчаат наоколу со своите пријатели или роднини часови, ова патики е идеален прилог на нивната плакарот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката