• Новак
Џокер Супер Кул Винил Кожата Налепница Decal Покрие #1 за НОВИОТ Nintendo 3DS XL

Џокер Супер Кул Винил Кожата Налепница Decal Покрие 1 за НОВИОТ Nintendo 3DS XL

DEN 2344.80
Производот е достапен

Достапност

Лесно да се примени, чистење, отстранување и вода, УВ заштитен.Користење на Американски и Јапонски високо квалитетни материјали.Висока резолуција дизајн и сјај ламинат за најдолго издржливост.Ќе видите разликата веднаш по апликацијата!.Оваа кожа вклучува 5 парчиња & тоа е само за НОВИ 3 DS XL.Висока резолуција дизајн, Лесно да се примени, чисти, и да ги отстрани Сјај ламинат за најдолго издржливост Вода и УВ заштитен со висок квалитет vinyl This кожата само се вклопува во НОВИОТ Nintendo 3 DS XL.Направени од 5 дела : 1 парче за front1 парче за back3 парчиња за внатрешноста Користење на Американски и Јапонски високо квалитетни материјали.Нашите кожи ќе донесе освежен сјајна новото лице на вашата игра систем.Ќе видите разликата веднаш по апликацијата!Премиум винил ние кои се користат се од реномирани топ бренд производители во индустријата.Испорака до САД : Проценето во рок од 3-10 дена.Ако ова е одличен објект, ќе се побрзо и пократко време на испорака.Нашите естетски дизајн, висок квалитет на производот и услугите се наменети за да се гарантира вашиот 100% задоволство!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката