• Новак
IKWLXX Отворено Zippered Кулер Храна Складирање Торба за Push Pull Вагони - Рака Притисни Преносни Количка Количка Додатоци мраз Торба, за Шопинг Кампување,J

IKWLXX Отворено Zippered Кулер Храна Складирање Торба за Push Pull Вагони - Рака Притисни Преносни Количка Количка

DEN 1111.20
Производот е достапен

Достапност

Еден МОРА да ИМА ДОДАТОК за вашите Креативни Отворено Push Pull Вагон!.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Ова кулер торба вклопува удобно во кошница складирање на самото место на вашиот Push Pull вагон.ПАТЕНТ ДИЗАЈН : Лесен за употреба zippered затворање држи вашата храна и други предмети се безбедни.ИЗОЛИРАНИ ВНАТРЕШНИ работи : го задржува храната да се излади и лесно да се отстрани за да го поставите надолу за ручек на go!.ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ ЗА : ги чисти.Лесни Преносни за Угостителство, Намирници Шопинг, пикник, или Партии Празници.Производ description A мора да има додаток за вашите Креативни Отворено Push Pull Вагон!Овој ладилник торба вклопува удобно во кошница складирање на самото место на вашиот.Изолирани внатрешни работи чува храната да се излади и лесно да се отстрани за да го поставите надолу за ручек во движење!Лесен за употреба zippered затворање држи вашата храна и други предмети се безбедни.Ве молиме имајте во предвид : - Производ големина е слична, со 1-2cm грешка, во зависност од реалните димензии.- Производот се зема во вид, бидејќи на светлината, агол, различни екранот и други боја причини, ве молиме да се разбере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката