• Новак
Тешко Крути Пластични Компјутер Bluetooth Глувчето Мулти Дизајн Малку Носорог

Тешко Крути Пластични Компјутер Bluetooth Глувчето Мулти Дизајн Малку Носорог

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Сите производи е генерички.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.It 's користи од страна на најновите модни дигитално жешка трансфер печатени технологија.Направени со висок квалитет трајни синтетички материјал.тешко крути пластични компјутер bluetooth глувчето Мулти дизајн Малку Носорог.тешко крути пластични компјутер bluetooth глувчето Мулти дизајн Малку Rhinocontact преку bluetooth.Прилагодено дизајн чекор : 1. Испратите фотографијата што поголем од 800*800 до нас.2. Resulet би направиле за вашиот во 12 часот.3. Место цел.Контактирајте со нас за да добиете помош.Потребни ни 24 часа за да се справи со shipmnent.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката