• Новак
Џек Hanson, Стив Hanson, Џеф Hanson Autographed Џерси - Fanatics Автентични Заверена - Филм Разно Сувенири

Џек Hanson, Стив Hanson, Џеф Hanson Autographed Џерси - Fanatics Автентични Заверена - Филм Разно Сувенири

DEN 7199.76
Производот е достапен

Достапност

Оваа џерси е лично на рака потпишан од страна на Џек Hanson, Стив Hanson, и Џеф Hanson.Тоа доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката