• Новак
Funnytree 7x5ft Среќен Божиќ Партија Позадина за Фотографија Божиќ Класичната Мрачно Снегулка Блескавата Позадина Роденден Decors Бебе Туш Празник Фестивал Photobooth Торта Таб

Funnytree 7x5ft Среќен Божиќ Партија Позадина за Фотографија Божиќ Класичната Мрачно Снегулка Блескавата Позадина

DEN 477.12
Производот е достапен

Достапност

【Size Item ќе бидат испратени од страна на укината. 3.Користете Менгеме,Нокти или Лента на ѕидот. 4.Еве начини за намалување на брчките : Доколку е потребно, ве молиме железо задната страна (не на сликата страна) со ниска tempertrue за лесно намалување на брчки.За да се избегнат можните пареа штета, место слој на сува ткаенина помеѓу позадина и железо. 【Широка Примена】 : Овој Среќен Божиќ Партија Позадина може да се користи како фото студио за фотографија,ѕидни украси,tapestry,десерт маса декорации,чоколадо банер,фото потекло,покана,добредојдовте знак,постер и така натаму.Тоа е совршен за различни настани,Божиќ,Божиќ,Божиќ Ден,бадник,Фестивали,Празници,роденден,бебе туш,слатка 16,булчински туш,торта пресече, итн.Funnytree Среќен Божиќ Партија Позадина за Фотографија.Econ Винил.Издржливи,Tearproof,Лесна,Лесна за носење,мала тежина,Расклопна,Не е водоотпорен.Погоден за Божиќ одмор партии, роденден страни.Одлично за зимски Божиќ тематските партии - веднаш liven до вашата партија амбиент.Совршен за портрет на снимање, бебе туш, роденден фотографија и видео снимање.Материјали.Econ Винил.Карактеристики.Издржливи,Tearproof,Лесна,Лесна за носење,мала тежина,Расклопна,Не е водоотпорен.Погоден за Божиќ одмор партии, роденден страни.Одлично за зимски Божиќ тематските партии - веднаш liven до вашата партија амбиент.Совршен за портрет на снимање, бебе туш, роденден фотографија и видео снимање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката