• Новак
Datalogic BC9030 Лулка BC9030-BT

Datalogic BC9030 Лулка BC9030-BT

DEN 4811.52
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.DATALOGIC ADC, POWERSCAN, BC9030, БАЗА/ПОЛНАЧ, BT М-INT (МОРА ДА ЦЕЛ USB ИЛИ СЕРИСКИ КАБЕЛ & НАПОЈУВАЊЕ ОДДЕЛНО).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката