• Новак
Lsgoodcare 50Pcs Мека Пена Earbud Слушалки на Уво Влошки Замена Сунѓерот Опфаќа Совети Пена Перници Подлога Заштитник Earplugs за Слушалка Слушалката Слушалката MP3 MP4 Moblie Телефон

Lsgoodcare 50Pcs Мека Пена Earbud Слушалки на Уво Влошки Замена Сунѓерот Опфаќа Совети Пена Перници Подлога Заштитник

DEN 1188.00
Производот е достапен

Достапност

Слушалка замена earpad покрие' материјал е мек сунѓер пена; нуди добра еластичност, удобно допир, бучава изолација, заштита на ушите.Earbud Earpad Уво Bud Подлога Замена Сунѓерот Опфаќа за Слушалка Слушалки се користи за подобрување на вашата музика за слушање искуство со давање можете удобно се чувствуваат.Користете слушалки замена пена перница подлога за да се обезбеди подобра хигиена со промена на вашето уво влошки редовно.Пена earbud earpad замена компатибилен со повеќето слушалки на пречник од 15 MM/ 0.59 Инчен, како MP3, MP4, CD, DVD, Телефон и др, исто Така компатибилна со многу безжични Слушалки.Големина на уво перници : Надворешен дијаметар : 18 MM/0.71 Инчен; Внатрешен дијаметар : 6 MM/0.24 Инчен; пакет вклучуваат : 50pcs Слушалка earbuds сунѓерот покрива црна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката