• Новак
60(Ширина) x 72(Висина)- Голем Попуст Бубамара на Симпатична Модел Бела Бања Оркестарот Полиестер, Водоотпорен Туш Завеса

60(Ширина) x 72(Висина)- Голем Попуст Бубамара на Симпатична Модел Бела Бања Оркестарот Полиестер, Водоотпорен

DEN 376.80
Производот е достапен

Достапност

Полиестер.Машина За Миење.Околу Димензии : 60"(w) x 72"(h), ве Молиме проверете со вашиот туш големина повторно кога ќе го купите.Лесно да се инсталира и со 12 куки.Водоотпорен материјал,вода глајд модели надвор и завеса суши брзо.Лесно да се исчисти & машина перат,не кајгана или собори сува.Ние, исто така, нудат појавување doormat (бања мат) на иста тема,ве молиме да користите мојот бренд Ms Правото да ги најдете.Висок Квалитет И Најдобра Зедницата.Изработени Од 100% Полиестер Платно.Лесно Care & Машина Перат,Не Кајгана Или Собори Сува.Ние Исто Така Ви Даде Фирма C-Форма Куки,Можете Да Ги Инсталирате Туш Завеса Со Себе.Ние, Исто Така, Нудат Појавување Doormat (Бања Мат) На Иста Тема,Ве Молиме Да Ја Користите Темата И Мојот Бренд Ms Правото Да Ги Најдете.Донесе На Отворено Во Удобноста На Вашиот Сопствен Тоалет,Со Нов Стил Дизајн Туш Завеса.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката