• Новак
Светкава Сирена Партија Десерт Плочи, 24-каратно

Светкава Сирена Партија Десерт Плочи, 24-каратно

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

24 Светкава Сирена Партија Десерт Плочи.Партија плочи мерка 7".Направени од премиум хартија прави на едноставен и лесно се чисти-up.Совршен за светкава сирена-тематските страни.Може да биде координирана со било кој од нашите други Светкава Сирена партија резерви.Поставете го тонот за подводни авантура со овие Светкава Сирена Партија Десерт Плочи.За Здрав Стил на плочи се направени од хартија и мерка 7" круг.Секоја плоча има и светкава сирена дизајн кој парови со виолетова и сина боја шема.Овие премиум сила хартија плочи дојде во пакети на 24 и може да се комбинира со други Светкава Сирена Партија партија резерви.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката