• Новак
YANGPING - Лесни Виткање на Децата Количка Возење Медицински детска Количка Автомобил Количка Дете Рачна Количка BMZDDDLY-1

YANGPING - Лесни Виткање на Децата Количка Возење Медицински детска Количка Автомобил Количка Дете Рачна Количка

DEN 14643.60
Производот е достапен

Достапност

◆На потпирач може да се превртува за да се олесни трансферот на корисникот. ◆На задните тркала е монтажни и има помал обем за лесни за складирање. ◆Тоа се прави на воздушната алуминиумска легура, мала тежина и голема сила, и може да носи 100kg. ◆Хуманизирано стои сопирачки, паркинг е повеќе стабилно и безбедно. ◆На потпирачи за раце може да се прилагоди на висината и висината, и може да се прилагоди според детската висина и други потреби. ★Ние сме производителот специјализирана за продажба на инвалидски колички.Нашите инвалидски колички имаат различни стилови и функции за да се исполнат некој од вашите потреби.Електрични колички ќе ја испрати на батеријата и инвалидска количка одделно.Ќе добиете два пакети од тогаш, ве молиме да се свесни , Полнач, ние ќе одговара на вашата земја е на напон за да се осигура вашата безбедно и нормална, и добредојде купувањето!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката