• Новак
Kitmose 4 Пакет Флип Latch Нерѓосувачки Челик 4 инчен Портата Брави Бар Latch Безбедност Вратата Гром Latch Заклучување за Штала Вратата Портата Дрвена Ограда Кабинет Прозоре?

Kitmose 4 Пакет Флип Latch Нерѓосувачки Челик 4 инчен Портата Брави Бар Latch Безбедност Вратата Гром Latch Заклучување

DEN 431.76
Производот е достапен

Достапност

【Големина】Вкупна Должина е околу 10см/3.94"и ширина е 7cm/2.76".Дебелина 2mm/0.07 инч.Latch прилагодлива должина е 4.6 см-8.8 cm/1.83-3.46 инч. 【Издржлив Материјал】портата latch е изградена на високо квалитетни Нерѓосувачки Челик, не е лесно да 'рѓа, лесен за чистење, не исчезнат или' рѓа. 【Задржи Безбедно и Приватно】Задебелена и цврсти нерѓосувачки челик, силни и издржливи, зголемување на безбедноста и нуди сигурна заштита против натрапниците. 【Лесно Да се Инсталира】Монтажа завртки се вклучени,лесен за инсталација и употреба.Овие флип заклучување на вратата latch се 2 начини на употреба.Тоа може да се користи за левата или десната страна. 【Широка Примена】Широко се користат за Прозорецот се Движат Лизгачки Штала Бања Врати.Совршена куќа за врати, дрвена ограда,пасишта, гаража врата, прозорец милениче портата,итн.Карактеристики : Изработени од нерѓосувачки челик со мулти-слој полиран површината,ќе не ' рѓа,портата latch се отпорни на корозија и издржливи.Убава мат црна изглед,елегантен и високо-одделение да одат со вратата и прозорецот.Погоден за вратата и прозорецот за безбедност, фитинг соба, бања, кабинет, фиока, мебел, штала врата, итн.Тоа исто така може да се користи како заклучување за мали миленичиња кафези.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Крај : Мат Црна Големина : L*100mm×W*70mm/3.94 инчен×2.76 инчен Завртка Дупка : 1.3 см/0.51 инчен Дебелина : 2mm/0.07 инчен Прилагодлива Должина : 4.6 см-8.8 cm/1.83-3.46 инчен Пакет се Вклучени : 4 x флип latch портата брави 16 x монтажа завртки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката