• Новак
Honeywell 285234-2.5 KG Fluka Бентонит, 2.5 kg

Honeywell 285234-2.5 KG Fluka Бентонит, 2.5 kg

DEN 3421.68
Производот е достапен

Достапност

Изглед на супстанцијата во согласност.Ph вредноста. (2 проценти, 20°c) 7.0 - 10.5. Загуба на сушење (105°c) max. 8.0 проценти.Густина : 2.400 g/Cm3. Cas број : 1302-78-9 заштита на број : 215-108-5 Mdl број : Mfcd00130611., Изглед на супстанцијата во согласност, Тел. (2 проценти, 20°c) 7.0 - 10.5, Губење на сушење (105°c) max. 8.0 проценти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката