• Новак
BUFASHION 14 Жените Краток Брановидна Кадрава Перика Светло Портокалова Боб Перика Cosplay ноќта на Вештерките Синтетички Перики со Страна Bang Перика (Ombre Сина)

BUFASHION 14 Жените Краток Брановидна Кадрава Перика Светло Портокалова Боб Перика Cosplay ноќта на Вештерките

DEN 431.76
Производот е достапен

Достапност

Вклучува : 1*Целосна Перика,1*Перика Капа.Материјал : 100% Топлина отпорни на синтетички влакна Lenght : 14" Тежина : 235g.Направени од увезени Јужна Кореја lustrous синтетички влакна, која е многу погодна за долгорочна употреба.Се користи за секој ден или ноќ на Вештерките, партија и да се покаже слика, па се користи и добар квалитет.Објектот е Лесно да се мијат и се грижи само со користење на сад шампон во ладна или млака вода.Ве молиме Имајте во предвид : боја на перика може да се разликува поради производство варијации или вашиот монитор е боја settings.На перика ќе го добиете ќе биде малку боја разлика на објектот на сликата во оваа листа.Перика Носи&Како да се Мијат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката