• Новак
VoMii Ткаенина Плен Отпор Бендови во Собата за Жените Задник и Нозе, Тренингот Бендови за Glute & Хип Обука, Анти Лизга & Roll, Фитнес Бендови, Тешки Еластична Вежба Бендови ?

VoMii Ткаенина Плен Отпор Бендови во Собата за Жените Задник и Нозе, Тренингот Бендови за Glute & Хип Обука, Анти

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

【Совршен Плен Тренингот Бендови】 Се колковите подготвени да изгори?Овие тренингот бендови ќе ви даде најефикасен пониски тело обука.Само по неколку групи на Glute Мост, Squats, Магаре Клоци, Lunges, или Чудовиште Одат, Колковите ќе биде ЧУВСТВО НА ГОРАТ во ниеден момент!И вашите стомачни, glutes, и бутовите ќе направи голема разлика за кратко време. 【Меки се земе на вашиот тренингот насекаде со овој сестран и лесно пренослив парче на фитнес опрема. 【Живот По Продажба на Гаранција】секогаш се трудиме да им обезбедиме на нашите клиенти со најквалитетни производи и најдобра услуга.ние се нудат на сите клиенти доживотна гаранција.Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,Ние секогаш сме таму за да ги реши вашите проблеми.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката