• Новак
OMOTON [3 Pack] Екран Заштитник Компатибилен со iPad Мини 6 (6 Генерација, 8.3 Инчи) - Калено Стакло Компатибилен со iPad Мини 6 Генерација 2021, со Висока Дефиниција, Apple Молив Компа?

OMOTON [3 Pack] Екран Заштитник Компатибилен со iPad Мини 6 (6 Генерација, 8.3 Инчи) - Калено Стакло Компатибилен

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

А2 : Нашиот екран заштитник само може да компатибилен со i Pad мини 6, 8.А1 : Да, тоа е компатибилен.Нула Доказ : Направен од 9 H цврстина калено стакло, овој екран заштитник можат ефикасно да се заштити вашиот таблет од случајно scuffs и гребнатини со нож, копчиња и други тешко објекти.A3 : Да, тоа е случај пријателски.Q6 : Зошто го прави ова заштитник не има камера дупка на врвот?.Лесен за инсталација : Со сите инсталација на алатки и стручни настава видео, ова стакло екран заштитник лесно може да се инсталира без меури и отстрануваат без остатоци.П7 : Ќе има меурчиња лево?Ако се случи, што треба да направам?.Често Поставувани Прашања : .Q4 : Она што е во Пакет?Дали алатки во пакетот содржи екран избрише и почиста?.Ако имате меури, ве молиме љубезно нежно подигнете го екранот заштитник од еден агол со прстот се додека меур нема, тогаш може да се изгуби вашиот прст, заштитник автоматски ќе се држи до вашиот уред.Apple Молив за Поддршка & Нема Камера Исечок : екран заштитник е компатибилен со Apple Молив, само 0.П1 : Дали го поддржуваат apple молив?.Високо ниво на Транспарентност : 99.A6 : Од нашиот екран заштитник е 99. (ве молиме да бидете внимателни, бидејќи заштитник големина е голем, па тоа може да попуштат). Ве молиме проверете назад дното на вашиот i Pad да се најде бројот на моделот.99% транспарентност задржува оригиналниот на осветленоста на екранот.Исто така, камера дупка ќе биде лесно да се собира прашина, ќе биде полесно за да се чисти вашиот заштитник без камера дупка.3 инчен, 2021 ослободување на таблета модел A2567 A2568 A2569.Компатибилен Модел : Овој екран заштитник е посебно дизајниран за i Pad Мини 6 8.Q2 : Што модели на i Pad дали екран заштитник да се применуваат?.99% транспарентност, не гледам каква било загуба на квалитет на слика, без тоа.3 Инчен 2021 ослободување, одговара на i Pad Модели : A2567/A2568/A2569.3 mm дебелина, што се одржува оригинален одговор чувствителност, па тоа го прави вашиот apple молив функционира глатко.О7 : Нашата screen protector користи супериорен квалитет Епоксидна Смола лепак помага заштитник автоматски се држи до вашиот уред без меурчиња и да нема остатоци лево кога се отстранети.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката