• Новак
Решетката Компатибилен Со 2007-2014 GMC YUKON & YUKON XL 1500 DENALI, Тркалезна дупка мрежа Стил ABS Црна Предниот Браник Капак Скара со IKON MOTORSPORTS, 2008 2009 2010 2011 2012

Решетката Компатибилен Со 2007-2014 GMC YUKON & YUKON XL 1500 DENALI, Тркалезна дупка мрежа Стил ABS Црна Предниот

DEN 3023.76
Производот е достапен

Достапност

2007-2014 Yukon Denali, SLE, SLT База(Не Одговара 2008-2013 GMC Yukon Хибридни Модели) 2010-2013 Yukon Denali Hybri 2007-2014 Yukon XL 1500 Denali.Стил : Тркалезна дупка мрежа Стил Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика(Acrylonitrile butadiene styrene) Боја : Црна.Пакетот вклучува : 1x пред скара.Инструкции НЕ се вклучени, Професионална Инсталација е Препорачливо. 30 Дена Ограничена Гаранција.Карактеристики на елегантни и класичен дизајн.Мазна површина со чисти прави линии.Нуди едноставен, но елегантен изглед.Слични дизајни за што се наоѓаат на високи крајот луксузни возила како што се Ролс Ројс и Bentleys.Кој отворена мрежа дизајн да им се помогне со проток на воздух.Дава агресивен изглед.Спортски дизајн кој изгледа одлично и за off-road трки и возила.Промовира max проток на воздух, со отворена мрежа дизајн.Во Ikonmotorsports, ние нудиме различни резервни т бара никакви модификации.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката