• Новак
Noctua NA-SEC1, 4-Pin Продолжување Кабли (30cm, Црна)

Noctua NA-SEC1, 4-Pin Продолжување Кабли (30cm, Црна)

DEN 214.80
Производот е достапен

Достапност

30cm продолжување кабли за PC фанови обезбеди повеќе достигне во големи случаи или други апликации; може да биде daisy-врзано за екстра должина. 4-пински конектори за поддршка и 3-pin-от и 4-pin PWM фанови.Црна конектори и црна кабел sleeving за чистење на оптика.Компатибилен со сите 24 V, 12 V и 5 V Noctua навивачи, како и многу трети лица фанови.Поставете ги вклучува 3 кабли; Доверливи Noctua квалитет поткрепени со 6-година производителот.Конектор : 4-pin.Боја : Црна. 3x NA-EC1, 30cm продолжување cabless.На NA-SEC1 е фан додаток сет се состои од три целосно ракави NA-EC1 30cm Продолжување Кабли за 4-pin PWM фанови.На NA-EC1 кабли обезбеди доволно се постигне за инсталирање навивачи во поголем куќишта и може да се daisy-врзано кога повеќе од 30cm се потребни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката