• Новак
Замрзнати Коса Поклон Елса Коса Поклон Дизни Принцезата Елса Лак Клип Сина Коса Лакови Нане Сина Елса Лак

Замрзнати Коса Поклон Елса Коса Поклон Дизни Принцезата Елса Лак Клип Сина Коса Лакови Нане Сина Елса Лак

DEN 151.92
Производот е достапен

Достапност

Лепак или шие-врз headband или hairclip за симпатична децата' додаток.Бутик за коса, лак совршен за назад на училиште, партии, партијата услуги, секојдневно, празници и повеќе.Одлично за подарок завиткување, goody кеси или партија украси.На широк асортиман на забава тематските отпечатоци и бои availble.Дизни Замрзнати Елса и Ана Лента Лак во Бела карактеристики на традиционалните лак дизајн, украсена со сестрите портрети и Нордиските дизајн.Лепак или шие-врз headband или hairclip за симпатична децата' додаток.Одлично за подарок завиткување, goody кеси или партија украси.На широк асортиман на забава тематските отпечатоци и бои availble.Овие лакови се супер забава и магичен за малку девојки во големи девојки.Ние обезбедуваме симпатична и kawaii коса поклон на headband или различен стил клип за вас.Бутик за коса, лак совршен за назад на училиште, партии, партијата услуги, секојдневно, празници и повеќе.Дизни Замрзнати Елса и Ана Лента Лак во Бела карактеристики на традиционалните лак дизајн, украсена со сестрите портрети и Нордиските дизајн.

Декларирани спецификации

Type:
hair bows.
Size:
13*11cm
Material:
cloth
1. Inch=2.54 CM; 1 CM=0.39 Inch. :
2.Please allow 1-3mm error due to manual measurement. Please make sure you do not mind before you bid. 3.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Комплементите на стоката