• Новак
Rubbermaid Потоне Мат, Средни, Јасно

Rubbermaid Потоне Мат, Средни, Јасно

DEN 1099.20
Производот е достапен

Достапност

Машина за миење садови безбедно.Канализација лесно со центар дупка отсечени.Обезбедува рамна и стабилна основа за јадења.Јасно потоне заштитник со додатоци кои одат одлично со секоја шема на бои и кујна украси.Овој флексибилен потоне заштитник контурите на речиси секоја s мастило форма.Заштита на фамилии од гребнатини и обезбедува перница за очила, судири.Мат, исто така, вклучува производ заштита се третираат со забрана за да го инхибираат растот и дамка на мирис предизвикува.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката