• Новак
MDLUU Октопод Кука, Наутички Ѕид Кука, Античкиот Клуч на Носителот Кука, Леано Железо Кука за Грб, Рака Крпа, Bathrobe, Јакна

MDLUU Октопод Кука, Наутички Ѕид Кука, Античкиот Клуч на Носителот Кука, Леано Железо Кука за Грб, Рака Крпа, Bathrobe,

DEN 407.76
Производот е достапен

Достапност

МАТЕРИЈАЛ : Направен од леано железо, тешки и трајни.ГОЛЕМИНА : Мерење 10"X 6.5" (L×W).ФУНКЦИОНАЛНА КУКА : Овој ѕид монтирани кука е совршен за бесење на копчињата, крпа, bathrobe, јакна, грб, ранец, шапка и други облека без расцепен на ткаенина.АСТРОНОМСКИ ОРКЕСТАРОТ : Октопод дизајн е голем плус на океанот тематските соби и изнесам гроздобер стил на вашиот дом оркестарот, Антички бронза со рустикален изглед изнесам гроздобер стил на вашиот дом оркестарот.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Доаѓа со 2 монтира на ѕид завртки и пред-drilled дупки за лесно монтирање.Овој октопод кука е добар избор ако сте во потрага за закачалка дека е функционален уште декоративни за вашиот ентериер оркестарот.Октопод дизајн е совршен за поморски тематските декорација и тоа е лесно да се соберат со своите predrilled дупки и приложените навртки.Спецификации : Боја : Црна Материјал : Леано Железо Големина : 10"X 6.5" (L×W) Пакетот Вклучува : 1×Октопод Кука 2× Завртки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката