• Новак
Hoshizaki 212960G01 Мозоци Пан (Дб-200)

Hoshizaki 212960G01 Мозоци Пан (Дб-200)

DEN 9981.84
Производот е достапен

Достапност

Вистински ОЕМ замена дел.Hoshizaki е посветена на развој на оригинални производи кои носат комфор и удобност во вашиот живот.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Hoshizaki 212960 G01 Мозоци Пан (Дб-200).Ова е вистински ОЕМ замена на дел од Hoshizaki Hoshizaki е посветена на развој на оригинални производи кои носат комфор и удобност во вашиот живот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката