• Новак
Mohoto Деца Фото Потекло, Тоа е Момче Приказна Фотографија Backdrops, Винил Сина Момчиња Партија Оркестарот Видео Студио Екран 7X5ft

Mohoto Деца Фото Потекло, Тоа е Момче Приказна Фотографија Backdrops, Винил Сина Момчиња Партија Оркестарот Видео

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Винил Фото Потекло : Овој деца позадина од винил материјал.Не се деформира, не исчезнат, не е лесно да се одрази, текстура е добар, добар ефект на апсорпција на светлината.Не вода доказ.Големина : 7ft X5ft(2.1m X1.5m) тоа е момче приказна позадина.Таа е погодна за возрасни и деца.Повод : Оваа слатка Крофна фотографски студио позадина идеален за свадба, новороденче, бебе туш, роденден, забава, youtube, vedio, производ на екранот, фестивалот, како што се велигден; исто така, може да се користи како tablecloth, завеса, итн.Answer : ___________________________ Note : Железо задната површина со пареа железо со ниска топлина, или да го промовираме до цврсто за 3-4 дена за отстранување на брчките.Специјална Услуга : Тоа е слободно да додадете некои содржината на овој банер, како на пример, среќен роденден, ана; Ние може да обичај било која големина е за вас, исто така може да се печати ја вашата сопствена слика како позадина само слика е доволно јасна; Ние обезбеди 7*24 часа онлајн услуга, ако било прашање, pls контактирајте со нас ако треба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката