• Новак
Healthcom 10 Компјутери 5ml Празни Шишиња Вино Обликувани Пластични Усна Сјај Цевки Ампули Мини Refillable Јасно Усна Глазура Цевки Lipgloss Шишиња Носителот DIY Течен Кармин Цевка

Healthcom 10 Компјутери 5ml Празни Шишиња Вино Обликувани Пластични Усна Сјај Цевки Ампули Мини Refillable Јасно

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

Симпатична и слатка усна сјај цевки со стапче за да аплицираат усна сјај на пригоден начин. ✔Дизајн : Симпатична Вино во Облик на Усна Сјај Цевка со Стапче, транспарентен дизајн ви овозможува брзо да се идентификуваат објекти во внатрешноста на шишето.Можете да го донесе во вашиот козметички торба, идеален за refilling вашата усна бруто или други козметички занаети.Капацитет : 5ml Големина : D18mm*H92mm/0. ✔Практична настава : Мали димензии, Лесен и Пренослив, Лесно да се носат.Лесни и нема да протекување дизајнот е добар за патување и бизнис патување.Можете да уживате во креирање на уникатен кармин со себе, diy свој усна сјај примероци,можете да уживате во радоста на DIY тоа е одличен подарок за вашата девојка и пријатели. Одлично за рефил вашиот усна сјај, удобен за носење и чување, погоден за содржат lipgloss, да се Користат како садови за различни бои на усна сјај и lip balm, за DIY подарок, почетник употреба, патување употреба, итн. ✔Широк Апликации : Одлична за рефил вашиот усна сјај, удобен за носење и чување, погоден за содржат lipgloss и трепки раст масло; да се Користат како садови за различни бои на усна сјај и lip balm, за DIY подарок, почетник употреба, патување употреба, итн. Висок квалитет на : Вино Шише во Облик на Усна Сјај Цевки, направени од високо квалитетен пластика, која е издржлив, преносни и перат, безбедно материјал, многу практични и не им наштети на луѓето.Одлична алатка за луѓе кои сакаат DIY различни бои усна бруто, удобен и потребни за секојдневниот живот. ✔Спецификација : Материјал : Пластични Боја : Јасно тело + Црвено капак.Лесни и нема да протекување дизајнот е добар за патување и бизнис патување.Пакет се вклучени : 10 Компјутери * Празна Усна Сјај Цевка Шише Вино Облик.Можете да уживате во креирање на уникатен кармин со себе, diy свој усна сјај примероци,можете да уживате во радоста на DIY тоа е одличен подарок за вашата девојка и пријатели.Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Можете да го донесе во вашиот козметички торба, џеб или вашата чанта,одговара за дом, канцеларија и патување употреба.

Декларирани спецификации

Material:
Plastic
Color:
Clear body + Red lid.
Capacity:
5ml
Size:
D18mm*H92mm/0.71inch*3.62inch.
Package included:
10 Pcs * Empty Lip Gloss Tube Wine Bottle Shaped.
✔Features:
1. High quality:
The Wine Bottle Shaped Lip Gloss Tubes, made of high grade plastic, which is durable, portable and washable, safe material, very practical and do not harm for people.Lightweight and won't leaking design is good for travel and business trip.
2. Cute Wine Shaped Lip Gloss Tube with Wand, transparent design allows you to quickly identify the objects inside the bottle.A great tool for people who love DIY different colors lip gross, convenient and necessary for daily life. :
3. Great for refill your lip gloss, convenient to carry and store, suitable for containing lipgloss, Use as containers for various colors of lip gloss and lip balm, for DIY gift, beginner use, travel use, etc. :
4. Our lip gloss brush can help you apply lip gloss uniformly, makes your lip more beautiful and charming.Perfect to refill your lip gloss, lip glaze, lip oil and eyelashes growth oil. :
5. Small size, Lightweight and Portable, Easy to carry.You can bring it inside your cosmetic bag, pocket or your purse,fit for home, office and travelling use. :
6. Cute and sweet lip gloss tubes with wand for you to apply lip gloss conveniently.You can enjoy creating a unique lipstick by yourself, diy your own lip gloss samples,you can enjoy the joy of DIY it is a great gift for your girlfriend and friends. :
✔Note:
1.Please allow 1-2mm error due to manual measurement. :
2.Due to the light and screen difference,the item's color may be slightly different from the pictures. :

Комплементите на стоката