• Новак
Томас 445-Y Полипропилен 0.6 mL, Тенок Ѕид ПЦР Цевка, со Прилог Капа, Жолта (Пакет на 1000)

Томас 445-Y Полипропилен 0.6 mL, Тенок Ѕид ПЦР Цевка, со Прилог Капа, Жолта (Пакет на 1000)

DEN 1373.28
Производот е достапен

Достапност

Тенок ѕид ПЦР цевка со прилог капа.Уверение RNase и DNase-слободни.Не се стерилни.Полипропилен изградба. 0.6 m L капацитет.Тенок Ѕид ПЦР цевки собере сите големи производителот на топлинска cyclers и да се обезбеди сигурен, во согласност перформанси.Уверение RNase и DNase-слободни.Не-стерилни.Полипропилен изградба. 0.6 m L Капацитет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката