• Новак
Умот на Читателот 40 Литар Тенок Перење Кошница, Перење Забавува со Исечок Рачки, Перење Бин, Валкана Облека Складирање, Бања, Спална соба, Плакар, слонова коска

Умот на Читателот 40 Литар Тенок Перење Кошница, Перење Забавува со Исечок Рачки, Перење Бин, Валкана Облека Складирање,

DEN 791.76
Производот е достапен

Достапност

Пластика.КАПАЦИТЕТ : Ова перење попречи е во можност да се одржи до 40 литри на облека во исто време.ИЗДРЖЛИВИ : Ова перење забавува овозможува да ги чувате вашите алишта без грижа на тоа пука на вас.ОБЛЕКА ОРГАНИЗАТОР : Попречи помага да се задржи на сите ваши валканата облека на едно место, што го прави полесно да се носат во перална.ЛЕСНА : Попречи е мала тежина доволно за да ви овозможи да се движат од соба в соба, ако треба да биде.Димензии : 14.75" L x 7.15" W x 23.50" H. МУЛТИ-ЦЕЛ : Не само што ова е погодна за облека, но исто така може да изберат да ги користат за други нешта, како што се децата, играчки и никакви дополнителни складирање.Уморни од гледање на сите ваши валкани перење во агол на вашиот плакар?Овој здрав перење пореметат само може да биде совршено решение.Оваа перење забавува ви овозможува да се уредно се соберат на облеката и ставете го настрана додека не сте подготвени да се направи вашите алишта.Материјал - Пластика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката