• Новак
Elesa 944517 Чудак се Справи со Пати-Далеку Рачка, Црна Мат Technopolymer, Црна Оксид Челик Шеф, IR.620 Пати-Далеку Рачка, 7.76 Должина, 3.02 Висина

Elesa 944517 Чудак се Справи со Пати-Далеку Рачка, Црна Мат Technopolymer, Црна Оксид Челик Шеф, IR.620 Пати-Далеку

DEN 2120.16
Производот е достапен

Достапност

Стакло-влакна засилен polyamide базира (АП) technopolymer, црна боја, мат финиш.Црн-оксид челик шеф, стандард reamed дупка.МТ-ВО+IR : со пати-далеку се справи со НЕА.620 во technopolymer. 3.15" Се Справи Со Должина. 0.75" Reamed Дупка.На ретикуларниот структура на чудак рака и technopolymer користи направи ова се справи со многу силна и затоа се погодни за пренесување висок вртежен момент вредности.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката