• Новак
Bocasal Монтажни Паричникот Случај за iPhone 13 RFID Блокирање на Картичка Слотови Носителот Премиум СТП Кожа Магнетни Потпирачот Shockproof врвка за околу Рака Отстранлив Флип

Bocasal Монтажни Паричникот Случај за iPhone 13 RFID Блокирање на Картичка Слотови Носителот Премиум СТП Кожа Магнетни

DEN 1632.00
Производот е достапен

Достапност

【Компатибилност】 : Флип монтажни паричникот случај за i Phone 13 е само компатибилни со i Phone 13 (6.1 Инчен Дисплеј 2021 Објавен), Не одговара за други модели на телефони. 【2 Во 1 Монтажни Folio Случај Паричникот】 : Тоа може да се користи како паричникот случај кој може да содржи малку пари и разни картички како на пример кредитна картичка, лична карта, и така натаму.Она што е уште поважно, до паричникот дел е пренослив што значи тоа може да биде тенок кожа случај или погодно магнетни случај со карта носителот. 【RFID Заштитен Материјал】 : RFID блокирање на материјалот се нанесува на овој folio случај држачот за картички за да ги заштити вашите лични информации во чипови од вашиот картички од крадење преку радио сигнали. 【Потпирачот Функција s повеќе, тоа е монтажни што значи дека можете да добиете случај само со дел од паричникот настрана кога сакате грабање вашиот телефон без потреба од паричникот.Ако продолжат со едноставен живот, ние веруваме дека нашата паричникот случај со држачот е добар избор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката