• Новак
Kbands Бесконечност Гума Јамка Мини Бендови (7 Нивоа на Глуждот и Бедрото Вежба Бендови) Често се Користи за Брзина и Агилност, Пилатес, Јога, Сила за Обука.

Kbands Бесконечност Гума Јамка Мини Бендови (7 Нивоа на Глуждот и Бедрото Вежба Бендови) Често се Користи за Брзина

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

Нашите високо квалитетни трајни хип бендови се дизајнирани да ви помогне да добиете резултатите кои се бараат со додавање на отпорност на надколеницата, зглобови или upperbody.Жолта Мини Бенд (10x2in 6-12 lbs),Сива Мини Бенд (10x2in 10-15 кг), Зелена Мини Бенд (10x2in 13-24 lbs), Црвена Мини Бенд (10x2in 18-30 lbs) Сина Мини Бенд (10x2in 25-38 lbs) Портокалова Мини Бенд (10x2in 35-42 lbs) Црно Мини Бенд (10x2in 40-50 lbs).Доживотна Гаранција : даваме доживотна гаранција на сите отпор бендови тука во Kbands Обука.Притисни себе преку динамични вежби и да стане повеќе експлозивни спортист.Со 7 ниво на отпор бендови, ќе го најдете точниот износ на отпор е потребно да се натпреварува во твоите најдобри.Жолта Мини Бенд (10x2in 6-12 lbs).Сива Мини Бенд (10x2in 10-15 lbs).Зелено Мини Бенд (10x2in 13-24 lbs).Црвено Мини Бенд (10x2in 18-30 lbs).Сина Мини Бенд (10x2in 25-38 lbs).Портокал Мини Бенд (10x2in 35-42 lbs).Црно Мини Бенд (10x2in 40-50 lbs).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката