• Новак
iPhone 7 Плус iPhone 8 Плус Паричникот Случај со Држачот,OT ONETOP Премиум СТП Кожа Потпирачот Картичка Слотови Случај,Двојно Магнетски Затворач и Издржливи Shockproof Покрие 5.5 Ин

iPhone 7 Плус iPhone 8 Плус Паричникот Случај со Држачот,OT ONETOP Премиум СТП Кожа Потпирачот Картичка Слотови

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Практична Карта носителот : 3 картичка слотови за лична карта,неколку кредитни картички картичка или некои пари, без да се земе во ташна за на отворено.Двојно Магнетски Затворач се одржи на картички и да не се отворат.Премиум СТП Кожа : OT ONETOP користиме Високо квалитетни трајни материјал за услугата живот, мека СТП материјал носи многу удобно допир се чувствуваат.Удобен Стојат Функција : Стенд може да се конвертира во мулти-агол удобно приказот за читање, гледање видеа или facetime.Сите-Коло Заштита : целосен обем на покривање на дизајн за да се надополни Анти-падот заштитен систем.Прецизни cutouts : Прецизни cutouts за звучници, полнење пристаништа, аудио портови и копчиња за својата погодност.Боја : Црна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката