• Новак
ZOYA Zoya лак 0 5 Fl Мл

ZOYA Zoya лак 0 5 Fl Мл

DEN 240.00
Производот е достапен

Достапност

Zoya Е Поздрав боја на Модата.Zoya е еден од најдобрите избор на бремените жени и здравје свесен жени во светот.Zoyas наградуван боја е Вегетаријанска храна, пријателски и најдолго носи природен лак дека е Голем 10 Слободни.Основана во 1986 година од страна на Zoya и Мајкл Reyzis.Тие имале заедничка визија, кои еволуирале од мали ноктите салон во спа фокусирајќи се на здрави, природни решенија за природните нокти, нега на кожата, козметика и haircare.Денес, компанијата се зголеми за да стане некој производител на иновативни професионални козметички производи некогаш создадени.Сите во Zoya се фокусира на создавање на највисок квалитет на производи достапни за професионални салони и бањи здравје свесни потрошувачи и го одржува својот фокус го става на здравје и благосостојба.Zoya може да се види во рацете на познати личности и на модните писти на Њу Јорк, велика БРИТАНИЈА, Италија и Париз.Достапни во светот на најдобрите салони, бањи и установи.Нашите производи постојано добиваат пофалби од врвот модни списанија и година по година се гласа за еден од најдобрите од страна на нашите корисници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката