• Новак
Колумбија Мажите Планина Техника II Кратко Sleeve Екипажот Деколте Кошула

Колумбија Мажите Планина Техника II Кратко Sleeve Екипажот Деколте Кошула

DEN 672.00
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Собори сува ниска. 100% полиестер џерси.Omni-Фитил напредни испарување.UPF 15 заштита од сонце.Машина За Миење Студено Нежни, Не Кајгана, Собори Сува Ниска, Отстрани Веднаш, Железо Ниска, Не Користете Ткаенина Омекнувач, Ако Се Присутни Не Железо Decal, Не Dryclean.Виетнам.Брзо сушење полиестер џерси ткаенина нуди голема влага управување и здив-способност за, додека еден третман е отпорен на мирис и останува свежа за подолг период.Страна шевовите се надомести за да се минимизира контакт во високо-триење области.Активни се вклопуваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката