• Новак
Амазон Основите 25-Метарски 3-Prong Рамен Plug Основани Затворен Продолжување Кабелот со 3 Места - 13 Засилувачи, 1625 W, 125 VAC, Црна

Амазон Основите 25-Метарски 3-Prong Рамен Plug Основани Затворен Продолжување Кабелот со 3 Места - 13 Засилувачи,

DEN 350.88
Производот е достапен

Достапност

2-prong компатибилни, основи за продолжување кабелот со 3-prong приклучокот.Се протега на должина на вашиот кабелот за напојување од е тешко да се постигне места.Номинална за внатрешна употреба со мали електроника и други уреди со 2-prong моќ кабли.Приклучоци во стандардот 3-prong, 120 V AC места.Максимална на 13 Засилувачи, 125 VAC, 1625 Watts.Простор за заштеда на рамен plug лежи флеш против ѕид.Опис на производот Основите 25-Метарски 3-Prong Рамен Plug Основани Затворен Продолжување Кабелот со 3 Места - 13 Засилувачи, 1625 W, 125 VAC - Црно Од Производителот Основи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката