• Новак
Паричникот Случај за iPhone SE 2020 година/iPhone 8/iPhone 7,Жените Пеперутка Врежана СТП Кожа Потпирачот Кредитна Картичка Носителот на Неговото место Монтажни врвка за околу ?

Паричникот Случај за iPhone SE 2020 година/iPhone 8/iPhone 7,Жените Пеперутка Врежана СТП Кожа Потпирачот Кредитна

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Премиум Кожа со Мека TPU : Паричникот случај за i Phone SE 2020 година/i Phone 8/i Phone 7 е направен од премиум СТП кожа и меки TPU кој може да се заштити вашиот телефон од гребење,намалувањето и шокантен со мала тежина и добро да се допира.Наменета за i Phone SE 2020 година/i Phone 8/i Phone 7 Паричникот Случај Само компатибилни со i Phone SE 2 Генерација (2020)/i Phone 8/i Phone 7 (4.Монтажни врвка за околу рака за лесно носење,магнетни флип затворање.Покрај тоа,Монтажни wristband погодно да носат клучеви или други мали додатоци,и исто така ви овозможува да се земе на вашиот телефон за да се насекаде.И Одличен подарок за мајка, ќерка, сопруга, пријателка на Мајка Ден, Божиќ Ден или Роденден.Функција & Functionality1.Оваа folio случај ќе ви даде дополнителни овластувања на личноста и шарм, додека нудејќи заштита и удобност.П : Дали овие отвори се собере точно?A : Сите дупки и копчиња функционираат правилно. 【Исклучителна Пеперутка Шема Дизајн】 : За i Phone 7/8/SE случај паричникот за жени со 3 D ембос пеперутка и цвеќиња шема,премиум синтетички кожа со мека TPU внатрешни работи материјал носи многу удобно допир се чувствуваат.Премиум Кожа со Мека TPU : Паричникот случај за i Phone SE 2020 година/i Phone 8/i Phone 7 е направен од премиум СТП кожа и меки TPU кој може да се заштити вашиот телефон од гребење,намалувањето и шокантен со мала тежина и добро да се допира.Врежана пеперутка & цвет шема се домот за секојдневниот живот.Уникатен дизајн,прецизни cutouts за лесен пристап до сите порти, копчиња, камери,и звучници.Тоа е посебен одговара за девојки,жени,деца.Целосно завиткан кожа рабовите craftmanship плус уредно дебел конец крои,се обезбеди трајност и долго време се користи.Прецизни cutouts ви даде целосен пристап до сите копчиња.Врежана пеперутка & цвет шема се домот за секојдневниот живот.Прецизни cutouts ви даде целосен пристап до сите копчиња. 【Посилна Заштита】 : Трајни паричникот флип случај обезбедува целосна рамка штити од i Phone 7/8/SE од гребнатини,капки,шок ,прашина и други несакани штети.П : Дали има место за пари?A : Да.Тоа има џеб за пари и 3 џебови за кредитни картички или бизнис картички.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката