• Новак
IKWLXX Отворено Виткање Вагон Поставата Крпа Торба, Расклопна Шопинг Кампување Рака Притисни Преносни Количка Количка Додатоци - за Отстранлив Оксфорд Ткаенина Внат?

IKWLXX Отворено Виткање Вагон Поставата Крпа Торба, Расклопна Шопинг Кампување Рака Притисни Преносни Количка Количка

DEN 1343.76
Производот е достапен

Достапност

Производ Големина : 68*45*26cm, Отворено Градина Плажа Вагон поставата крпа торба одговара на повеќето виткање вагони кои имаат метална рамка.Материјал : 600 D Водоотпорен Оксфорд ткаенина, плус дебела поставата крпа торба, Лесен за чување.Лесен за инсталација : Обезбеди упатства за инсталација и заврши додаток пакет, кој може да биде брзо и лесно да се залепи за метална рамка.Приспособувањето на Опсегот : погоден за одмор, надворешна, кампување, пикник, плажа, риболов и сл.Топло Совети : На производ само вклучува поставата крпа кеса, со исклучок на други производи што е прикажано на сликата.Виткање Вагон поставата крпа торба, Расклопна Шопинг Кампување Рака Притисни Преносни Количка Количка Додатоци - за Отстранлив Оксфорд Ткаенина Внатрешна bag Our Внатрешна кеса одговара на вагони кои ја имаат оваа метална рамка.Бидете сигурни да се провери да се види ако вашиот вагон има овие метални шини пред ordering The количка за шопинг кошничка вагон Внатрешна Кеса е основна алатка за супермаркет шопинг, авто-возење турнеја, кампување надвор etc Specification : Име : Виткање Отворено Количка Количка Внатрешна Bag Material : 600 D Оксфорд cloth Size : 68*45*26cm Package се Вклучени : 1 * Количка Количка Внатрешна Bag Please Забелешка : 1. Производот само вклучува Внатрешна Кеса и Тоа НЕ вклучува wagon2. Производ големина е сличен, не е грешка на 1-2 cm, вистинската големина ќе prevail3. Производот се зема во вид.Ве молиме да се разбере, бидејќи на различни бои на светлината, агол, екран, etc4. Ако ви треба други различни стилови, ве молиме да дојде до нашата IKWLXX продавница да се избере.

Декларирани спецификации

Name:
Folding Outdoor Trolley Cart Inner Bag
Material:
600D Oxford cloth
Size:
68*45*26cm
Package Included:
1 * Trolley Cart Inner Bag :
Please Note:
1. The product only includes Inner Bag and It does NOT include a wagon :
2. Product size is similar, there is an error of 1-2 cm, the actual size will prevail :
3. The product is taken in kind. Please understand because of the different colour of the light, angle, screen, etc :
4. If you need other different styles, please come to our IKWLXX store to choose :

Комплементите на стоката