• Новак
Корекција На Дополнителни Воз Песна

Корекција На Дополнителни Воз Песна

DEN 998.40
Производот е достапен

Достапност

Доаѓа со 20 метри од патеката.Висок квалитет на метал.Лесно да се држат заедно.Внатрешна/надворешна.Одличен подарок идеја.Од Производителот 20 нозете на дополнителен камен-темелник G скала воз песна.Лесно да се држат заедно.Доаѓа со 20 метри од патеката.Висок квалитет на метал.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката