• Новак
Bonitec Компатибилен со iPhone 12 Про Max Паричникот Случај, Симпатична Сјајна Луксузни Bling Сјајот Bowknot Кристал Дијамант Кристал Паричникот Флип Стојат Случај Потпирачот За

Bonitec Компатибилен со iPhone 12 Про Max Паричникот Случај, Симпатична Сјајна Луксузни Bling Сјајот Bowknot Кристал

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

Ве молиме имајте во предвид : Некои слики не соодветствува на моделот, но ние ќе се испрати точниот модел.Направени со висок квалитет на Материјали, Премија СТП Кожа, пред се покриени со Bling Луксузен Кристал Дијаманти.Потпирачот функција овозможува удобно гледајќи филмови.Картичка слотови безбедно продавници Пари, Ид, кредитни или дебитни картички.Заштита на вашиот телефон од гребење, нечистотија и испакнатините, зголемување на употребата на поголема удобност.Прецизно Сечење : Скапоцени cutouts за звучници, полнење пристаништа, камера и копчиња. -Направени со висок квалитет Rhinestones. -Пред се покриени со Bling Луксузен Кристал Diamante -Токму намали отвори за да се овозможи целосен пристап до сите функции на вашиот телефон -Заштитите вашиот телефон од гребење, нечистотија и испакнатините, зголемување на употребата на поголема удобност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката