• Новак
Coshar Тоалет Седиште Зглоб Fixings 2 Поставите Брзо Ослободување Шарки Фитинзи Гума Назад за Тоалет Седиште Шарки Замена

Coshar Тоалет Седиште Зглоб Fixings 2 Поставите Брзо Ослободување Шарки Фитинзи Гума Назад за Тоалет Седиште Шарки

DEN 328.56
Производот е достапен

Достапност

Постабилна : изработени од нерѓосувачки челик и пластика, брилијантен и shiney површина, цврсти и трајни, не е лесно да ' рѓа и ги кородираат, погоден за влажна средина во бања.Замена за назад на ѕид или на ѕидот висеше тоалет тави.Одлично за скршени или стариот тоалет седиште шарки.Лесен за инсталација : оваа група доаѓа со сите потребни прибор и лесно да се замени, вие само треба да монтажа на фасонски делови и монтажа на тоалетот седиште.Завртка големина : 45x5mm/ 1.8"x0.2" (H*Botton Кол.); Одговара на повеќето стандардни тоалет дрвени столици, смола и медијапан со врвот поправи зглоб.Пакетот вклучува : 2 поставете x Тоалет седиште fixings, лесно да ги поштеди и да го замени.Карактеристики : Brand New Тоалет Седиште Врвот Поправи Зглоб Пакет.Замена за назад на ѕид или на ѕидот висеше тоалет тави.Идеален за оштетен или скршен тоалет седиште шарки.Важат за повеќето стандардни тоалетни седишта со врвот поправи зглоб.Спецификации : Предмет Тип : Тоалет Седиште Fixings Материјал : Цинк Легура Шарки + Гума за Полнење + Нерѓосувачки Челик Завртки Завртка големина : 45x5mm/ 1.8"x0.2" (H*Botton Кол.) Црна Гума одредување Кол. : 45mm/1.8" Пакет Содржина : 2 Поставете x Тоалет седиште fixings.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката