• Новак
Dasunny 5Pcs M4x15mm Навој Завртка Knurled Thumbscrew Палецот Завртка Knob за Машини Latche

Dasunny 5Pcs M4x15mm Навој Завртка Knurled Thumbscrew Палецот Завртка Knob за Машини Latche

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

⭐Пакетот Вклучува : 5 Компјутери x М4 Најлон Knurled Главата Палецот Завртка. ⭐Пакетот Вклучува : 5 Компјутери x М4 Најлон Knurled Главата Палецот Завртка. ⭐Тема Големина : M4; Конец Должина : 0.59 инчен/15mm; Глава Дијаметар : 0.5 инчи/13mm. ⭐Лесно Ракување : Пластични Рака Knob Завртката е лесно да се инсталира и да се отстрани и да не се бараат никакви алатки. ⭐Главен Материјал : главата е изработен од пластика со добра цврстина додека завртка дел е направен на 304 нерѓосувачки челик со голема отпорност на корозија. ⭐Dasunny Услуга Тим : Ние придаваат големо значење на интересите на своите клиенти, ние сме подготвени да се обезбеди наплата на услуги за нарачки со проблеми со квалитетот, ве молиме да бидат сигурни да се купи.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА DASUNNY ❤Dasunny Тим е секогаш биле посветени на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и добар шопинг искуство. ❤Ако имате било какви прашања во текот на шопинг процес или за стоките примени, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со искрена услуги.Dasunny Машки Конец Ѕвезда Knob Thightening Thumbscrew ❤За замена, за прицврстување, заклучување, подобар стисок knob завртка за. ❤Шприц, јаглероден челик galvanization површина, нула и да се отпорни на нечистотија. ❤Цврсто украсениот-во метал вметнете insures оптимално издржливост и функционалност. ❤Завртка тип на дизајн за лесна инсталација, нежните линии и прстот проред за лесно вртење. ❤Широко се користи за мебел, решетката заграда, механичка опрема, инструменти, апарати, прехранбената и фармацевтската индустрија.Спецификација : Машки Навој Дијаметар : М4 Вкупно Висина : 0.83 Инчен/21mm Глава Дијаметар : 0.5 Инчи/13mm Машки Конец Должина : 0.6 Инчен/15mm Материјал : не ' Рѓосувачки челик & пластични Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење. 2. Боја на производ може да се разликува малку поради различни прикази.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката