• Новак
Единствена Партија Садови, 6.875, Мулти

Единствена Партија Садови, 6.875, Мулти

DEN 297.36
Производот е достапен

Достапност

Пакетот Вклучува : 10 квадратни fiesta десерт плочи.Fiesta торта плочи мерка 6 875".Да ги користите овие расположливиот плочи за да им служи на класичен Мексиканската партија десерти и мезиња.Пробате трајни хартија плоча со fiesta дизајн, кој е совршен за секоја Мексикански партии, и отпад без храна.Расположливиот плочи се одличен избор на садови за на Мексиканската fiesta или Cinco de Mayo партија.Им служи на слатка Cinco de Mayo десерти со овие плоштадот Fiesta десерт плочи.Одликувајќи се со зелен центар опкружен со Ацтеките шема пирамидите, овие хартија плочи се совршен дел од прибор за на маса за Fiesta партија или Cinco de Mayo партија.Мерење речиси 7", Fiesta партија плочи се идеална големина за да служат чипови и Queso, flan, churros и други Мексиканската fiesta партија храна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката