• Новак
DroolingDog Миленичиња Куче Шарени Tee Кошула за Кучиња Медиум Куче Облека француски Булдог Облека Бостон Terrier Облека за Мали Кучиња

DroolingDog Миленичиња Куче Шарени Tee Кошула за Кучиња Медиум Куче Облека француски Булдог Облека Бостон Terrier

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

Мека ткаенина го прави вашиот pup чувствуваат голем и удобен.Класичен шарени дизајн со sequin оркестарот во прилог.Се повлече над дизајн за лесна и исклучување.Достапни во различни големини/бои за да одговара на повеќето мачки и кучиња.Секогаш мерка за удобен одговара.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката