• Новак
Vastking Kingpad K10 Приклучните Тастатура Случај за Kingpad K10 Таблета, 80 Копчиња, 5 Pin Врска Тастатура за Таблет Случај, Сива, Свитлива, Не се Вклучуваат Таблета

Vastking Kingpad K10 Приклучните Тастатура Случај за Kingpad K10 Таблета, 80 Копчиња, 5 Pin Врска Тастатура за

DEN 959.76
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Компатибилен Модел : Дизајнирани за Vastking Kingpad K10 таблета САМО.Оваа докинг станица со висок квалитет случај додава осигурување, удобно тастатура, и склоплива се залагаме за вашиот Kingpad K10 таблета.Тоа не е работа со која било друга форма на таблети.Супериорен Дизајн со Авто Сон : Премиум произведени од кожа случај со деликатна неданочни-нула микрофибер во внатрешноста.Да се чува далеку од отпечатоци од прсти, нечистотија, и гребнатини.Магнетни smart cover поддржува автоматско sleep/wake функција.Мулти-допир touchpad носи лесна искуство за вкупните перформанси на Kingpad.Прилагодливи Агли на Гледање : 180 степен прилагодливи backcase стојат приспособен за вашиот пишување, гледање и скицирање цел да се обезбеди без граници за она што ви се случува да се направи.Мулти-допир Touchpad И Притискање на копче : чувствителните touchpad поддржува multi-touch функција и брзо-одговор копче ќе драматично подобрување на корисникот ефикасноста на работата.Сеопфатна Заштита : 10-инчен Android таблет случај дава неверојатна сите круг на безбедност на вашите Kingpad K10 со целосна работ инклузија.Точната модели на таблет случај дозвола неограничен дозволата за влегување во сите моменти, вклучувајќи копчиња, звучници, камери и други пристаништа.VASTKING : Вашиот Сигурен Техника Пријател.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката