• Новак
Божиќ Шапка, Дедо мраз Шапка, Унисекс-Возрасни е Дедо мраз Шапка, Сомот Божиќ Шапка со Кадифен Скриј &и Удобност Лагер, Екстра Згусне Класичен Крзно за Божиќ, Нова Го?

Божиќ Шапка, Дедо мраз Шапка, Унисекс-Возрасни е Дедо мраз Шапка, Сомот Божиќ Шапка со Кадифен Скриј &и Удобност

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

24 часа сервис, ако имате било какви прашања, можете да се консултирате со по пошта.Производ Детали Information AS ЗА НАШИОТ БРЕНД : Како професионална продавачот со нашиот сопствен бренд, ние секогаш се придржуваат до нашите оригинални намера и да им обезбеди на потрошувачите со високо-квалитетни производи по ниски цени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.24 часа услуги.ТОПЛО & УДОБЕН : На подебел материјал го спречува чувство на ладно во зима.ДЕДО мраз ШАПКА ТКАЕНИНИ : капа е направен од високо-квалитет на долгиот кадифен, која е мека и удобна.Заштита на животната средина, здравје, ќе не предизвика неволја за вашето тело.Голема Стандардна големина одговара за сите.На подебел материјал го спречува чувство на ладно во зима.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : долгорочна употреба, нема потреба да се грижите за квалитетот, тоа може да ве придружува на многу фестивали.Ви благодариме за вашата поддршка и признание на нашите производи, ви посакувам и на вашето семејство и пријатели среќен Божиќ!.Вие и вашето семејство ќе сакаат тоа. Бојата на Дедо мраз шапка може да биде малку различен од слики покажа на купување страница се должи на осветлување кога сликите беа шут.Тоа ја заштитува вашата глава и го подобрува топлината, дедо мраз шапка со задебелена дизајн обвивка може да се чува на топло во ладно.НАЈДОБРА УСЛУГА на КЛИЕНТИТЕ : 100% гаранција за квалитет.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Бидејќи од еден ум, па професионалец.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. Големината може да постои 1-2cm грешка при мерење поради големината мери со рака.Пакетот вклучува : 1* Дедо мраз шапка само Совети : 1.Големите hairball е, исто така, многу силна, не мора да се грижите за тоа, ајде. Нашата цел е да им служи на клиенти, клиентите прво и нека секој живеат среќен, среќен Божиќ и партија.Црвено Кадифе ткаенина и двојно удобно лагер направи возрасни дедо мраз капи меки и добро чувство на допир.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката