• Новак
LETO iPhone 13 Про Случај,Луксузни Флип Folio Кожен Паричник Случај Покрие со Модни Дизајни за Девојки, Жени,Изградена-во Картичката Слотови Потпирачот Заштитна Телефон Сл?

LETO iPhone 13 Про Случај,Луксузни Флип Folio Кожен Паричник Случај Покрие со Модни Дизајни за Девојки, Жени,Изградена-во

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

LETO Флип Folio Кожен Паричник Случај за Apple i Phone 13 Про 6.1" со Модерен Цветни Дизајни.Вграден-во 3 Картичка.Работи совршено со било полнење кабли од трети лица.Компатибилен со Безжично Полнење.Помине 16ft.Капка Тестирани.Воена Одделение капка заштита паричникот случај за i Phone 13 Про 6.1".ПОТПИРАЧОТ функционална паричници случај.Тоа е погодно за вас да уживаат во еден филм со кожа потпирачот.Вклучува LETO доживотна гаранција и 100 проценти автентични.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката