• Новак
IKWLXX Отворено Виткање Вагон кој се одвојува им Помогнам на Стап,- Отворено Шопинг Кампување Рака Притисни Преносни Количка Количка Додатоци - Монтажни им Помогнам н?

IKWLXX Отворено Виткање Вагон кој се одвојува им Помогнам на Стап,- Отворено Шопинг Кампување Рака Притисни Преносни

DEN 2078.40
Производот е достапен

Достапност

1. Монтажни им помогнам на стап за надворешна виткање количка. 2. На монтажни притисни род на количка може да бидат заменети со било кој автомобил модел со висина од 82cm од земјата (со исклучок на количка автомобил). 3. Рамката дебелина од околу 15mm е само погодна за 5-инчен мали модели и 8-инчен солидна гумени тркала. 4. Рамката дебелина од околу 20mm е само погодна за 7 инчен off road широк тркала модели и 8 инчен сите терен широк тркала модели. 5. Нејзините додаток притисни бар за сите наши вагони.Својата, исто така, се достапни за вагони кои имаат две вагон подготвуваат рамки.Виткање Вагон кој се одвојува им помогнам на стап, Расклопна Шопинг Кампување Рака Притисни Преносни Количка Количка Додатоци - монтажни притисни rod Feature : 1. Монтажни им помогнам на стап за надворешна виткање trolley2. На монтажни притисни род на количка може да бидат заменети со било кој автомобил модел со висина од 82cm од земјата (со исклучок на количка автомобил)3. Рамката дебелина од околу 15mm е само погодна за 5-инчен мали модели и 8-инчен тврда гума wheels4. Рамката дебелина од околу 20mm е само погодна за 7 инчен off road широк тркала модели и 8 инчен сите терен широк тркала models5. Нејзините додаток притисни бар за сите наши вагони.Својата, исто така, се достапни за вагони кои имаат две вагон подготвуваат frames Material : Железо + Plastic Size : 33*20*22.5 cm Package се Вклучени : 1 * Количка Количка Монтажни Притисни Rod Please Забелешка : 1. Производ вклучува само монтажни им помогнам на стап и Тоа НЕ вклучува wagon2. Производ големина е сличен, не е грешка на 1-2 cm, вистинската големина ќе prevail3. Производот се зема во вид.Ве молиме да се разбере, бидејќи на различни бои на светлината, агол, екран, etc4. Ако ви треба други различни стилови, ве молиме да дојде до нашата продавница да се избере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката