• Новак
RANYOK Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 12/12 Про (6.1 инчи), Премија СТП Кожа Патент Флип Folio Паричник со врвка за околу Рака Магнетни Затворање Изградена-во Потпирач

RANYOK Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 12/12 Про (6.1 инчи), Премија СТП Кожа Патент Флип Folio Паричник

DEN 849.60
Производот е достапен

Достапност

★2 во 1 Паричникот Случај : Со 5 држачот на слотови, еден видливи ID Слот и патент пари џеб.Висок квалитет на трајни СТП кожа и ажурирани мека TPU внатрешна обвивка, нуди сеопфатна тело и на екранот за заштита на вашиот телефон.Зголемување на усните низ објективот заштита на вашата камера.Шевове е дури, тесни и издржливи.Долг живот на вашиот телефон.Обезбеди целосна заштита за вашиот телефон.Долг живот на вашиот телефон.Четири силни агол анти-капка, шок апсорпција дизајн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката